Znów zameldujemy się w Manufakturze

Plaża Open ponownie zagości w łódzkiej Manufakturze. Dotychczasowe turnieje, odbywające się na terenie nowoczesnego centrum handlowego w sercu Polski, cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców i zawodników, więc chętnie wracamy do Łodzi po raz czwarty.

Letni harmonogram wydarzeń w Manufakturze wydawałby nam się niekompletny bez weekendu zarezerwowanego dla Plaży Open. Plaża na naszym obiekcie powstaje na początku czerwca, jednak fani siatkówki  już od kwietnia wysyłają nam zapytania czy i kiedy odbędzie się turniej – powiedziała na temat turniejów Anna Grajcarek, zajmująca się marketingiem Manufaktury.

Łódź „wychowała” wielu polskich siatkarzy plażowych, a dyscyplina ta jest bardzo popularna w tym mieście. Na boiskach na terenie centrum od rana do wieczora młodzi zawodnicy organizują sobie mecze w plażówkę. Wierzę, że wielu z nich to przyszli uczestnicy turniejów Plaży Open – dodaje Anna Grajcarek.

W kalendarzu Manufaktury pojawia się – obok Plaży Open – wiele innych wydarzeń, w których warto wziąć udział. Informacji o nich możecie szukać na stronie centrum.

Turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w Łodzi odbędzie się w dniach 15 – 17 lipca. Po raz kolejny rynek Manufaktury zamieni się w arenę zmagań najlepszych polskich siatkarzy i siatkarek plażowych. W trakcie zmagań nie zabraknie również atrakcji i animacji dla kibiców.