Plaża Open dla każdegoPlaża Open dla każdego

Plaża Open dla każdego, to cykl turniejów amatorskich siatkówki plażowej, realizowanych w 2021 roku w trakcie Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn Plaża Open w trzech miastach: w Myślenicach, w Kołobrzegu oraz w Białymstoku w wymiarze rodzinnym oraz amatorskim. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Turnieje są skierowane do pasjonatów w każdym wieku zainteresowanych siatkówką plażową w łączonej kategorii kobiet i mężczyzn. Rozgrywki Plaża Open dla każdego zyskają specjalną oprawę, ze względu na rozstawione trybuny wokół boiska centralnego.

Zgłoszenia do turniejów prowadzone będą poprzez system elektroniczny. W przypadku braku możliwości rejestracji elektronicznej istnieje możliwość zgłoszenia drużyny w biurze zawodów w dniu turnieju do godziny 9:00. Limit drużyn to 24 zespoły. Drużyny będą mogły być koedukacyjne.

Dla najlepszych par każdego z turniejów przygotowane zostaną nagrody w postaci medali i pucharów. Rozgrywki będą prowadzone przez licencjonowanych sędziów PZPS.

Turnieje

W 2021 roku turnieje Plaża Open dla każdego zostaną rozegrane w trzech miastach:
7 sierpnia 2021 – Myślenice
13 sierpnia 2021 – Kołobrzeg
20 sierpnia 2021 – Białystok

Szczegółowe informacje wkrótce!