Ruszyły zgłoszenia na Plażę Mikstów!

Ruszyły zgłoszenia do turnieju Plaża Mikstów w Zbąszyniu, który odbędzie się w dniach 9-10 sierpnia.

Turniej rozpocznie się już za tydzień i rozgrywany będzie nad malowniczym jeziorem Błędno w Zbąszyniu. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Para, która zajmie pierwsze miejsce zgarnie 2 000 zł, przegrani w finale 1 000 zł, natomiast drużyna z najniższego stopnia podium otrzyma 500 zł. Jest więc o co walczyć! Ponadto, turniej mikstów to doskonała zabawa, której nie sposób pominąć. Patronat nad Plażą Mikstów objął Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej. A zawodnicy powalczą o Puchar Prezesa PZPS.

W zeszłym roku, podczas pierwszej edycji turnieju zwyciężyła para Magdalena Szczytowicz/Robert Szczerbaniuk, którzy z sentymentem wspominają minione zawody. Zbąszyń to malutka miejscowość, ale nad pięknym jeziorem. Boiska bardzo dobrze przygotowane, a do tego można było przyjechać z całą rodziną i przyjaciółmi, ponieważ każdy znalazł tam coś dla siebie (…) Serdecznie wszystkim polecam Plażę Mikstów i cieszę się, że mogłam w niej grać. Organizacja super, miejsce super, partner super! Wspominam ten czas bardzo miło! – powiedziała w rozmowie z Plażą Open, Magdalena Szczytowicz.

Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na udział w turnieju równie miło będzie wspominał zawody. Musicie to sprawdzić i zagrać razem z nami! Na turniej można zgłaszać się przez stronę www.plazaopen.pl. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce Turnieje>Plaża Mikstów.

 

Plaża Mikstów 2014 - plakat