Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Kętach – www.nowa-wies-kety.pl

Po portalu sportowe-kety.pl przyszła kolej na zaprezentowanie kolejnego Patrona Medialnego turnieju Plaża Open w Kętach, www.nowa-wies-kety.pl

Portal ‘Nowa Wieś w gminie Kęty’ (www.nowa-wies-kety.pl) jest dynamicznie rozwijającym się, społecznie i niekomercyjnie prowadzonym portalem, który informuje mieszkańców Nowej Wsi i całej gminy Kęty, a także miejscowości ościennych, powiatu oświęcimskiego i województwa małopolskiego o różnych sprawach ważnych dla społeczności lokalnej.

Na łamach portalu nasz Patron Medialny publikuje aktualności z życia wsi i jej mieszkańców, poruszane sprawy dla nich istotne. Znaleźć tu można informacje o historii, sołectwie, zagadnieniach prawnych i tych związanych z samorządem. Można obejrzeć zdjęcia i filmiki pokazujące lokalne inicjatywy licznych grup działających w sołectwie. Strona działa od listopada 2011 r. Od powstania odnotowano ponad 530 tysięcy wyświetleń. Pokazujemy, że nowowsianie są ludźmi energicznymi, przedsiębiorczymi, a przede wszystkim zaangażowanymi w sprawy swojego podwórka.

Nie obce dla naszego Patrona Medialnego są także kwestie związane ze sportem i rekreacją. Czego bardzo dobrym przykładem jest obsługa ubiegłorocznego turnieju Plaża Open, który odbył się w Kętach. Kilkanaście tekstów, setki zdjęć oraz wiele ciekawych filmów obrazuje, że na portal www.nowa-wies-kety.pl po prostu można liczyć!

Warto wspomnieć kilka słów o wyróżnieniach naszego Patrona: W roku 2012 portal nowa-wies-kety.pl został laureatem Konkursu na Najlepszą Stronę Internetową w Małopolsce – w kategorii „Wyróżnienie Specjalne”. W 2013 roku nowa-wies-kety.pl został ogólnopolskim Laureatem Konkursu “Sołectw@ w sieci”. Podczas Gali w Senacie RP wręczony nam został dyplom najlepszej strony internetowej sołectwa w Małopolsce!

Informacje publikowane są jednocześnie na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/NowaWies