Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Kętach – www.sportowe-kety.pl

Począwszy od dnia dzisiejszego, do rozpoczęcia inauguracyjnego turnieju Plaża Open w Kętach na łamach oficjalnej strony naszego projektu będziemy prezentować Lokalnych Patronów Medialnych kęckich zawodów.

Strona www.sportowe-kety.pl była pierwszą witryną internetową, która w całości została poświęcona tylko i wyłącznie drużynom z gminy Kęty i sportowców związanych z Kętami. Na łamach naszego Patrona Medialnego znajdziemy oczywiście informacje siatkarskie i to zarówno z halowej jak i plażowej odmiany tego sportu, ale także wyniki, relacje, wywiady z najróżniejszych dyscyplin sportowych od piłki nożnej, koszykówki, lekkoatletyki, badmintona na relacjach z zawodów kulturystycznych skończywszy.

Serwis powstał 4 lata temu z inicjatywy dwóch osób, dla których sport to nie tylko „zapychacz” wolnego czasu, to przede wszystkim pasja, hobby, za którą nie otrzymywali gratyfikacji finansowych. Warto dodać, że na łamach „Sportowych Kęt” najchętniej czytanymi materiałami były relacje z imprez siatkarskich: Turnieju o wejście do I ligi mężczyzn w sezonie 2011/2012, ogromną popularnością cieszyły i cieszą nadal się materiały ze spotkań UMKS Kęczanin Kęty i…

Plaży Open, z której relacje, wywiady a także zdjęcia pojawiały się zarówno przed turniejem (przygotowania boisk), jak i w jego trakcie oraz po zakończeniu imprezy (fotorelacja z treningu pary Kołosińska-Brzostek) czy sukces młodych zawodniczek Kęczanina, która formę na „Plaży” mogły szlifować na boiskach zlokalizowanych przy hali sportowej OSiR w Kętach.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie przebiegała tak dobrze jak w tamtym roku, o czym świadczy ilość materiałów, zaprezentowanych na łamach www.sportowe-kety.pl, kilka tygodni przed rozpoczęciem tegorocznego cyklu Plaża Open.