Firma LORIN – Partner Plaży Open 2014

Do pierwszego turnieju pozostały niespełna dwa tygodnie, przyszła więc pora na zapoznanie Was z naszymi głównymi Partnerami. Na początek – Firma Lorin z Andrychowa! Zapraszamy na wywiad z Panią Renatą Madydą.

Firma Lorin została w tym roku jednym z głównych Partnerów cyklu. Czemu zaangażowali się Państwo w Plażę Open 2014?

Obecność firmy LORIN w tego typu imprezach daje nam możliwość  zaprezentowania naszej kolekcji począwszy od kostiumów kąpielowych damskich, bokserek i szortów męskich, kostiumów dla dzieci, jak również kostiumów sportowych. Ponadto, nie mogliśmy pominąć naszego udziału w Państwa imprezie z jednego prostego względu. Z naszego miasta pochodzi reprezentant Polski w siatkówce plażowej, brązowy medalista Mistrzostw Europy 2013Grzegorz Fijałek . To jednak do czegoś zobowiązuje! Nie zapominajmy również o tym, że Andrychów to sportowe miasto. Pamiętam lata, w których siatkówka stawiana była na pierwszym miejscu. Wszyscy w nią grali – ja również. W czasie rozgrywek miasto i ulice pustoszały. Mieszkańcy zbierali się na hali sportowej, aby kibicować naszej I ligowej drużynie – Beskid Andrychów.

Swój udział wnieśli Państwo też podczas zeszłorocznej edycji…

Tak, braliśmy udział w zeszłorocznej edycji, kiedy Plaża Open zawitała do Andrychowa. Nie byliśmy wtedy jeszcze w gronie głównych Partnerów cyklu, jednakże wnieśliśmy swój wkład sponsorując nagrody oraz gadżety dla zawodników  i publiczności.

Jesteście Państwo producentem strojów kąpielowych, doskonale wpisujecie się więc w nasz plażowy klimat!

Kostiumy kąpielowe, jak również sportowe zawsze będą się kojarzyć z wodą, słońcem oraz plażą. Dlatego charakter naszej działalności miał ogromny wpływ na podjęcie współpracy z Państwem.

Jaki jest Państwa wkład w przygotowania do zbliżającego się sezonu Plaży Open 2014?

W tym sezonie zostaliśmy jednym z głównych Partnerów cyklu. Nasz wkład jest więc większy niż rok temu. Uszyliśmy topy sportowe dla zawodniczek, oraz szorty dla zawodników, organizatorów  oraz sędziów. Topy, jak również szorty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału. Zawodniczkom gwarantują komfort w czasie rozgrywek, powodując  tzw. „efekt drugiej skóry”. Musieliśmy wziąć pod uwagę również to, że walory estetyczne odgrywają dużą rolę w sporcie. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy spodobają się zawodnikom i publiczności.

Wspomniane topy zostały zaprezentowane na minionej konferencji prasowej w Kętach. 

Tak, nasze topy prezentowane były przez uczennice Akademii Mody i Urody działającej przy Niepublicznym Technikum ZDZ Wadowice, z którym przeprowadziliśmy już wiele interesujących projektów. Według naszej oceny, konferencja prasowa zorganizowana została na przysłowiową szóstkę z plusem! Wypowiedzi organizatorów Plaży Open dobitnie podkreśliły same dobre strony imprezy. Topy i szorty według naszej opinii zaprezentowały się ZNAKOMICIE. Mam nadzieję, że i w tym roku na Plaży Open pogoda dopisze. Cytując Pana Burmistrza Gminy Kęty Tomasza Bąka – pogoda została już nawet zamówiona! Trzymamy kciuki, aby tak właśnie było.

Czy możemy liczyć, że zostaniecie Państwo z nami na dłużej?

Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą, bo przecież SPORT TO ZDROWIE!