Plaża Open i Focus Mall powitały lato w Rybniku!

29 czerwca 2014 roku na długo zapadnie w pamięci rybniczan. Focus Mall Rybnik oraz organizatorzy cyklu Plaża Open oficjalnie powitali lato, rozpoczynając również odliczanie do turnieju, który odbędzie się na kąpielisku Ruda od 10 do 13 lipca

Organizatorzy Plaży, razem z Bartoszem Gajdą oraz sympatycznym „Rybkiem” czekali na kibiców siatkówki plażowej zarówno w Focus Mall Rybnik, jak i na rynku. Od początku imprezy mieszkańcy Rybnika i okolic z ciekawością i niemałym zainteresowaniem śledzili to, co działo się w wymienionych wyżej miejscach. A działo się wiele! Pierwsi śmiałkowie wzięli udział w konkursie niemalże natychmiast od rozpoczęcia imprezy, trzeba przyznać, że rybniczanie doskonale radzili sobie zarówno w duetach (odbijanie w parach), jak i indywidualnie (najmłodsi trafiali do specjalnie przygotowanej tablicy). Niech wyznacznikiem zainteresowania będzie fakt, że wszystkie (co do jednego) gadżety przygotowane na ten dzień został rozdane!

ryb1 ryb5

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy mody zorganizowane przez fluofashion z Rybnika – Monikę i Ewę. Dziewczyny pokazały kilkanaście kreacji przygotowanych na lato, jak same stwierdziły – Must Have tego sezonu,  czyli to co powinno znaleźć się w naszej szafie. I rzeczywiście okazało się, że nie tylko Panie zainteresowały się kreacjami fluofashion ponieważ jeden z mieszkańców Rybnika stwierdził po obejrzeniu pokazu, że jedne ze spodni cytując – „Musi mieć, i to natychmiast”

ryb2 ryb3

Ważnym punktem „Powitania lata” z Focus Mall Rybnik oraz Plażą Open było także spotkanie z Marcinem Prusem oraz Bartoszem Gajdą – członkiem kabaretu Łowcy.B. Panowie nie szczędzili zgromadzonym kibicom anegdot, zarówno z estrady kabaretowej jak i siatkarskich parkietów (czy piasku). Wielu mieszkańców Rybnika i okolic skorzystało z okazji i zdobyli upragnione autografy a także zrobili z Marcinem oraz Bartoszem wspólne zdjęcie.

ryb4