Rozstawienie par kobiecych na turniej w Cieszynie

Rejestracja przez system www.beach.pzps.pl na turniej kobiet w Cieszynie została zamknięta o godzinie 14:00. Poznaliśmy więc rozstawienie par w Turnieju Głównym oraz pary, które powalczą w eliminacjach. 

Chęć do gry w drugim turnieju Plaży Open wyraziło 19 par – 15 polskich i 4 czeskie. Turniejową jedynką zostały zawodniczki ŁKS-u Łódź Agnieszka Wołoszyn/Karolina Suwińska, które podczas inauguracji w Kętach dopiero w finale uległy Joannie Wiatr/Martynie Wardak, których w Cieszynie nie będziemy mieli okazji zobaczyć. Spośród czołowych zawodniczek tegorocznego rankingu wystąpią między innymi: Magdalena Szczytowicz/Aleksandra Baron (R3) czy Katarzynę Kociołek i Jagodę Gruszczyńską, które rozstawione zostały nr R2.

Przedstawiciele projektu Plaża Open zdecydowali o przyznaniu “dzikiej karty” na turniej w Cieszynie parze Dorota Strąg/Agata Oleksy, jednak okazało się, że zawodniczki zostały rozstawione z nr R8.”Dzika Karta” nie zostanie więc wykorzystana podczas nadchodzącego turnieju.

Rozstawienie w Turnieju Głównym:

R1 Agnieszka Wołoszyn/Karolina Suwińska

R2 Katarzyna Kociołek/Jagoda Gruszczyńska

R3 Magdalena Szczytowicz/Aleksandra Baron

R4 Aleksandra Filip/Izabela Soja

R5 Karolina Baran/Maria Włoch

R6 Aneta Gancarczyk/Izabela Kożon

R7 Aleksandra Zdon/Joanna Karasiewicz

R8 Dorota Strąg/Agata Oleksy

Turniej eliminacyjny:

Michalina Tokarska/Magdalena Saad

Sylwia Pilarek/Małgorzata Zaciek

Małgorzata Wawrzyńska/Karolina Dąbkowska

Magdalena Rapacz/Agnieszka Radkowiak-Kiedacz

Anna Budinska/Sara Olivova

Anna Grzybek/Natalia Krzempek

Štěpánka Stastna/Vladimira Stastna

Kamila Wyrzykowska/Barbara Bądel

Beata Wojnar/Izabela Kufa

Diana Žolnerčíková/ Martina Jakubšová

Eliška Hrabová/Anna Kurková

Program turnieju można znaleźć tutaj

Wszystkie pary, które nie zdążyły zarejestrować się przez system www.beach.pzps.pl, a chcą zagrać w eliminacjach, zapraszamy do biura zawodów w czwartek (3 lipca), o godz. 8:00. Początek turnieju eliminacyjnego zaplanowano na godz. 9:00. Natomiast weryfikacja pań grających w turnieju głównym odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00.