Plaża Open 2016 już na horyzoncie

Tęsknicie za siatkarskimi emocjami na najwyższym poziomie? Za słońcem, piaskiem i fantastyczną atmosferą turnieju „plażówki”? Jeżeli tak, to pamiętajcie, że do nowego sezonu pozostało już niewiele czasu.

Dla nas będzie to czas wytężonej pracy, by do pierwszego turnieju wszystko było gotowe, a tegoroczny cykl był lepszy od poprzednich. Wierzymy głęboko, że wspieracie nas i chcecie wiedzieć, co się dzieje w przygotowaniach do Plaży Open 2016.

Dlatego od teraz, w tym szalenie istotnym dla nas czasie, wznawiamy komunikację z Wami, która jest dla nas bardzo ważna. Za pomocą strony internetowej, profilu na Facebooku, Instagramie i Twiterze oraz koncie na YouTube będziemy Was na bieżąco informować, na jakim etapie przygotowań jesteśmy. Już w najbliższym czasie poznacie miasta Plaży Open 2016, sponsorów i partnerów oraz patronów medialnych. Nie zabraknie również ciekawych konkursów dla Was, w których będziecie mogli wykazać się Waszą kreatywnością.

Zachęcamy więc do śledzenia przygotowań i aktywnego uczestnictwa w nich, gdyż bez Was nie uda nam się stworzyć niesamowitej Plaży Open 2016.