Działamy!

Już ostatecznie zakończyliśmy podsumowania Plaży Open 2015 i w pełni skupiamy się na realizacji przyszłorocznej edycji cyklu.

Czas tworzenia sprawozdań dla sponsorów, partnerów i miast to moment, w którym spokojnie oceniamy zakończony już projekt i zastanawiamy się nad tym, co możemy i powinniśmy zmienić w kolejnym roku.

Podczas turniejów przeprowadziłem wiele rozmów, które podsunęły mi ciekawe i godne uwagi pomysły. Podstawą do ich realizacji jest pozyskanie sponsorów gotowych stworzyć z nami atrakcyjną Plażę Open 2016powiedział dyrektor projektu Marcin Strządała. Nie będzie to zadanie łatwe, jednak wierzę, iż rosnąca popularność projektu, jego wartość medialna, która w stosunku do roku 2014 zwiększyła się o ponad milion złotych oraz ogromne zaangażowanie ludzi kochających siatkówkę nam w tym pomogą.

Ogromną motywacją do tworzenia projektu są startujące w nim siatkarki. Ich uśmiech i dobre słowo sprawiają, że chcemy organizować kolejne turnieje. I to właśnie lepsze warunki dla zawodniczek i zawodników są jednym z głównych celów, jaki przed sobą stawiamy – dodał dyrektor Plaży Open.

Do przyszłorocznego cyklu zostało sporo czasu, jednak organizacja tego przedsięwzięcia to ogrom pracy. Najbliższe miesiące upłyną nam na godzinach spotkań, rozmów i planowania, ale głęboko wierzymy, że mozolna i pełna pasji praca pozwoli nam odpowiednio się przygotować i z Waszym wsparciem wspólnie stworzymy fantastyczną Plażę Open 2016.