Fotografia na Plaży Open

Gdy turnieje przechodzą do historii pozostają nam po nich wspomnienia oraz foldery zdjęć, do których z chęcią wracamy.

Pełne emocji, żywiołu i uśmiechu zdjęcia, w atrakcyjnych i niecodziennych ujęciach podnoszą prestiż i potrafią oddać wartość turnieju – takie są oczekiwania dyrektora projektu Marcina Strządały. W tym roku ponownie miałem przyjemność współpracować z kilkoma fotografami, którzy fantastycznie kreują bardzo atrakcyjne ujęcia, ale również potrafią wysłuchać moich propozycji.

Marcin Strządała bardzo chwali sobie kilkuletnią już współpracę z agencją KamPas Sport. Zdjęcia Kamila Pastusiaka są najczęściej wykorzystywane przez nas do promocji kolejnych edycji – na ulotkach, plakatach czy w sieci. KamPas Sport to dla mnie lider w fotografii sportowej.

Podczas tegorocznej edycji mieliśmy również przyjemność współpracować z Patrycją Wróbel z Rybnika, Karolem Matuszewskim z Koszalina oraz fotoreporterami Czasu Siatkówki, których zdjęcia są fantastyczną pamiątką z poszczególnych turniejów i bardzo pomogły nam przygotować sprawozdania dla wszystkich partnerów Plaży Open 2015.

Fantastycznymi fotografami mogą być również nasi kibice i bardzo chcielibyśmy zobaczyć Wasze zdjęcia z tegorocznej edycji. Z tej okazji mamy dla Was konkurs – jeśli chcielibyście się podzielić z nami swoim najlepszym ujęciem, zrobionym podczas któregokolwiek turnieju, to bardzo się ucieszymy, a Wy możecie wygrać fantastyczne gadżety Plaży Open.

Swoje fotografie wysyłajcie na maila: media@plazaopen.pl do poniedziałku 9 listopada do 23:59. W  tytule maila wpiszcie „Fotografia – Plaża Open”, a w treści datę i miejsce wykonania zdjęcia oraz swoje dane i adres.

Czekamy na Wasze zdjęcia z niecierpliwością 🙂