PKN ORLEN – Sponsor strategiczny Plaży Open 2021

Kilkunastoletnia historia, w tym roku cztery turnieje, cztery polskie miasta, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki zaangażowanych osób i tyle samo par uczestniczących w zawodach. Cykl Plaża Open 2021 staje na starcie i rozpoczyna swoje tournée po Polsce. Wszystko to, dzięki wsparciu sponsora strategicznego projektu, którym jest PKN Orlen.

Zorganizowanie jednego turnieju siatkówki plażowej wymaga ogromu pracy, zaangażowania wielu ludzi, wysokich umiejętności logistycznych, a przede wszystkim nakładów finansowych. Projekt Plaża Open od wielu lat nie spoczywa na laurach i tworzy cykl czterech turniejów, co sprawia, że jest największym wydarzeniem siatkówki plażowej w Polsce.

Po raz kolejny będziemy mogli spotkać się w Cieszynie, Myślenicach, Kołobrzegu oraz Białymstoku dzięki wsparciu partnerów i sponsorów Plaży Open. Tym strategicznym, na którego ogromne wsparcie możemy liczyć już po raz kolejny jest PKN Orlen.

Grupy PKN Orlen nie trzeba nikomu przedstawiać. To lider w branży paliwowo-energetycznej, nie mający sobie równych w kraju oraz podbijający rynki zagraniczne. Z roku na roku coraz mocniej rozwija skrzydła, a co najważniejsze pomaga je rozwijać także innym. Plaża Open jest tylko jednym z wielu projektów wspieranych przez PKN Orlen.

Nasza misja: „Z natury napędzamy przyszłość odpowiedzialnie” odzwierciedla założenia i cele określone w strategii ORLEN2030. Realizujemy je zgodnie z credo: „ORLEN. Napędzamy przyszłość. Odpowiedzialnie”. Wszystkie nasze działania opieramy na fundamentalnych wartościach Grupy ORLEN: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność. One dają nam siłę do rozwoju, do efektywnego i odważnego realizowania strategii. Misja, credo i wartości wyrażają nasze wspólne przekonania oraz pomagają wykorzystać pełny potencjał Grupy ORLEN. – czytamy na oficjalnej stronie PKN Orlen.

Dla siatkówki halowej i siatkówki plażowej PKN Orlen już od dawna stanowi jednego z największych partnerów, pozwalających na stabilizację i pełny rozwój. Grupa Sportowa ORLEN nie kojarzy się jednak tylko z siatkówką. Należą do niego również lekkoatleci czy piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock. Koncern z Płocka jest również sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Paraolimpijskiej, które wezmą udział w Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpiadzie w Tokio.

PKN Orlen to odpowiedzialna społecznie firma, który nie zapomina też o potrzebujących . Od ponad 20 lat działa Fundacja Orlen, która pomaga osobom chorym, funduje stypendia dla zdolnej młodzieży, przekazuje granty na sprzęt dla straży pożarnej i wspiera szpitale w całym kraju. Od lat angażuje się również w pomoc dla Rodzinnych Domów Dziecka.

Nasz sponsor strategiczny robi dużo dobrego, a my cieszymy się ogromnie, że w tym roku po raz kolejny także Plaża Open może cieszyć się ze współpracy z PKN Orlen.