Plaża Open podwyższa pule finansowe!

Coraz większymi krokami zbliża się tegoroczny cykl Plaży Open. Pierwszy turniej rozegrany zostanie w Cieszynie. Organizatorzy do samego końca pracują nad tym, by zmagania Plaży Open w tym roku miały wyjątkowy wymiar. Z tego względu po raz kolejny zwiększyli pulę nagród finansowych w poszczególnych zawodach.

Cieszyn, Myślenice, Kołobrzeg i Białystok – to w tych miastach będzie można oglądać zmagania w trakcie Plaży Open. Każde z nich ma swoje unikalne miejsce do rozgrywania zawodów, każde tworzy zupełnie inną, za każdym razem wspaniałą atmosferę.

Również osoby odpowiedzialne za projekt Plaża Open robią wszystko, by tegoroczny cykl zapisał się w pamięci kibiców oraz uczestników. Liczne atrakcje dla odwiedzających turniej fanów beach volley’a są planowane z długim wyprzedzeniem.

Pozytywnych zaskoczeń nie zatrzymała nawet trudna sytuacja po długim pandemicznym okresie. Plaża Open skrzętnie pracuje nad tym, by również uczestnicy zmagań cieszyli się turniejem w pełni. To dla nich organizatorzy dwoją się i troją, by pule finansowe były zachęcające i satysfakcjonujące.

Te po raz kolejny zwiększają swój pułap. W każdym z turniejów do zgarnięcia będzie już nie 26 000 zł, a 30 000 zł (15 000 zł w turnieju kobiet oraz 15 000 zł w turnieju mężczyzn).

O pierwszą część puli ogólnej walka toczyć się będzie niebawem. Już 16 lipca startuje turniej  Grand Prix Plaża Open w Cieszynie.