Patroni medialni turnieju w Legionowie

Inauguracja Plaży Open w Legionowie już za pięć dni! A dziś przypominamy Wam, gdzie możecie szukać o nas informacji.

Lokalnym patronem medialnym turnieju jest Radio Hobby. O współpracy z legionowską stacją już pisaliśmy, gdy informowaliśmy o spocie promującym pierwsze tegoroczne rozgrywki.

W gronie partnerów turnieju jest również Gazeta Miejscowa. Tygodnik powiatu legionowskiego na łamach prasy, ale także za pomocą strony internetowej, dostarczy wszystkim zainteresowanym informacji na temat turnieju, który odbędzie się w dniach 27 – 29 czerwca.

O zmaganiach najlepszych w Polsce siatkarzy i siatkarek plażowych będziecie mogli również przeczytać na Legio24.pl. Najchętniej czytany portal powiatu legionowskiego na pewno dostarczy wielu ciekawych informacji na temat Plaży Open.

Przypominamy również, że obok patronów lokalnych współpracujemy z portalami Onet i Czas Siatkówki, z Przeglądem Sportowym, a decydujące pojedynki transmitować będzie TVP Sport.

Do pierwszego meczu tegorocznej Plaży Open zostało już bardzo mało czasu. W oczekiwaniu na zmagania możecie zajrzeć na łamy naszych patronów medialnych i poszukać pierwszych informacji na temat inauguracji cyklu.