Plaża Open na antenach Radia Hobby

Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się inauguracyjny turniej Plaży Open. Dla organizatorów to okres wytężonej pracy, by ze wszystkim zdążyć do 27 czerwca. W tym okresie skupiamy się również na promocji wydarzenia, którą wspiera nasz lokalny patron medialny – Radio Hobby.

Cieszymy się, że jednym z patronów legionowskiego turnieju jest regionalna stacja radiowa. To ważne, że podczas organizacji rozgrywek możemy liczyć na współpracę z Radiem Hobby, którego codziennie słuchają tysiące mieszkańców Legionowa i okolic. Na antenie naszego partnera będzie można m.in. usłyszeć spoty, promujące inauguracyjne zawody Plaży Open.

Posłuchajcie spotu promującego turniej w Legionowie

Z radiem powiązany jest również regionalny portal informacyjny Mazowsza. Na jego łamach nie zabraknie informacji o turnieju, relacji z rozgrywek oraz innych interesujących materiałów, dotyczących Plaży Open w Legionowie.

Już dziś zachęcamy, by pojawiać się 27 czerwca obok Areny Legionowo, gdzie wszyscy kibice siatkówki plażowej zastaną fantastyczne zawody oraz moc zabaw i atrakcji. A w oczekiwaniu na inaugurację Plaży Open ustawcie swe odbiorniki na częstotliwości 89,4 FM, by posłuchać Radia Hobby.