Stwórz z nami Plażę Open

Za każdym sportowym wydarzeniem stoją ludzie, dzięki którym ono może się odbyć. Tak jest też z Plażą Open, którą obok organizatorów tworzą wolontariusze. Bez tych pełnych pasji, pomocnych osób żaden z turniejów nie mógłby się odbyć.

Wolontariat to fantastyczna okazja, by zobaczyć, jak od wewnątrz wygląda organizacja turnieju. Otwiera on również możliwość poznania nowych ludzi, dzielących podobne pasje, a także bliskiego spotkania swoich siatkarskich idoli. Zgłaszając się do takiej inicjatywy można również nabyć bardzo cenne doświadczenie współorganizowania turnieju rangi mistrzostw Polski.

Wolontariusze przy okazji każdego turnieju Plaży Open wykonują ogrom pracy, która jest bezcenną pomocą dla ekipy turnieju. Zawsze jesteśmy bardzo wdzięczni wolontariuszom, których trud może czasem nie zostać zauważony. My jednak – jako organizatorzy – wiemy, ile pracy i wysiłku wkładają w to, by pomóc zorganizować poszczególne turnieje. Bez nich mielibyśmy duże trudności ze zrealizowaniem tego projektu – mówi Marcin Strządała – Dyrektor Projektu Plaża Open.

Wolontariuszom zapewniamy pakiet, w skład którego wchodzi czapeczka, spodenki i koszulka. Dodatkowo otrzymacie identyfikator, ubezpieczenie oraz gadżety pamiątkowe. W trakcie trwania turnieju zapewniamy również ciepły posiłek i oczywiście wodę. A Waszą działalność w wolontariacie poświadczymy imiennym certyfikatem.

O wolontariacie dowiedziałam się przez przypadek od kuzynki. Postanowiłam się zgłosić i choć na początku czułam się trochę nieswojo, to jak tylko poznałam ludzi atmosfera zrobiła się bardzo pozytywna. Tak mi się spodobało, że na Plażę Open wracałam już cztery razy – o swoich doświadczeniach z wolontariatem opowiada Tamara. Chętnie znów pojawiałam się na Plaży Open, ponieważ od dziecka interesuję się siatkówką, a w ten sposób mam okazję zobaczyć, jak taki turniej wygląda z innej strony. No i ekipa organizatorów sprawia, że zawsze jest wesoło.

Jeśli również Wy chcecie przeżyć fantastyczną przygodę i pomóc nam w zorganizowaniu turnieju mistrzostw Polski, to zapraszamy na stronę Plaży Open, gdzie w zakładce Organizatorzy>Wolontariat znajdziecie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania. Nie czekajcie dłużej, tylko wypełnijcie ankietę i dołączcie do drużyny Plaży Open!