Martes Sport głównym partnerem Plaża Open

Po raz kolejny firma Martes Sport będzie nam dostarczać sportowe ubrania najwyższej jakości. Z przyjemnością kontynuujemy owocną współpracę z dynamicznie rozwijającą się marką na polskim rynku.

Sieć sklepów Martes Sport dostarcza markowych akcesoriów sportowych. Zarówno doświadczeni sportowcy, jak i początkujący sympatycy, znajdą w ofercie satysfakcjonujące ich produkty. Marka Martes Sport przywiązuje ogromną wagę do jakości własnych oraz dystrybuowanych produktów, dzięki temu wszelki zakupiony sprzęt idealnie sprawdza się w uprawianiu najpopularniejszych dyscyplin.

Już od 2011 roku Plaża Open mogła liczyć na wsparcie ze strony tego partnera – początkowo jako firma Hi-Tec. Od dwóch lat już polska sieć Martes Sport dostarcza oficjalną odzież cyklu. W ramach współpracy zawodnicy, kibice i organizatorzy otrzymają akcesoria marek Martes Sport i AquaWave.

Zapraszamy do internetowego sklepu naszego partnera, a także do stacjonarnych punktów, których w całej Polsce jest już ponad 220. Warto również śledzić profil na facebooku, na którym znajdziecie najświeższe informacje.

Niezmiernie cieszymy się, iż Martes Sport ponownie dołączył do grona partnerów Plaża Open. Dzięki temu mamy gwarancję najwyższej jakości.

2017 Facebook - Martes Sport