Czarny Groń – Partner Plaży Open!

Jednym z partnerów tegorocznego turnieju Plaża Open w Rybniku jest kompleks hotelowo-turystyczny CZARNY GROŃ.

To już drugi rok współpracy pomiędzy Plażą Open a hotelem. W zeszłym roku, podczas turnieju w Andrychowie CZARNY GROŃ był bazą noclegową organizatorów i uczestników. Tym razem hotel wspiera organizację turnieju przekazując nagrody dla najlepszych par podczas zawodów w Rybniku oraz kibiców.

Pary, które zajmą pierwsze miejsce w Rybniku będą mogły udać się na weekend w CZARNYM GRONIU. Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca, prócz noclegów obejmuje również śniadanie, obiadokolację i wstęp  do strefy basenowo – saunowej. Drugie drużyny turnieju dostaną w nocleg w hotelu ze śniadaniem i wejściem do strefy basenowo – saunowej. Natomiast nagroda za miejsce trzecie obejmuje weekend w oberży ze śniadaniem. Kibice zaś będą mogli wziąć udział w dedykowanych konkursach. Dla najlepszych i najaktywniejszych fanów siatkówki plażowej hotel przygotował gadżety, bilety do parku linowego, na basen oraz wejściówki na magiczną osadę! Jest więc o co walczyć.

Kompleks hotelowo-turystyczny CZARNY GROŃ to nowoczesne, wyjątkowe miejsce nie tylko dla rekreacji i wypoczynku, ale również doskonała baza dla spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji. Usytuowanie u podnóża jednego ze szczytów Beskidu Małego – Czarnego Gronia (793 m n.p.m.), w malowniczej dolinie, 15 km od Wadowic oraz ok. 70 km od Krakowa i Katowic, pozwala na aktywny sposób spędzania czasu zarówno zimą, jak i latem. Z uwagi na wyjątkowy mikroklimat oraz wspaniałe walory przyrodnicze, okolica ta od dawna ceniona jest przez turystów.

Na ofertę Czarnego Gronia składa się baza noclegowa obejmująca zróżnicowany standard, od nowoczesnego luksusowego hotelu z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, przez komfortowe pokoje w części Oberży, po noclegi o standardzie turystycznym i domki drewniane 6-cio osobowe, a wszystko wzbogacone doskonałą polską kuchnią w restauracji w Oberży i w restauracji hotelowej.