Plaża Mikstów ponownie w Zbąszyniu!

Podobnie jak w zeszłym roku po finale Plaży Open, nad malowniczym jeziorem Błędno w Zbąszyniu odbędzie się Plaża Mikstów.

To już druga edycja imprezy, która stała się naturalną kontynuacją turniejów Plaża Open. Organizatorami i zarazem pomysłodawcami projektu są Gmina Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz BDB Impresariat Wydarzeń, czyli organizator Plaży Open.

Zeszłoroczna edycja okazała się sukcesem osób pracujących nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Postanowiono więc powtórnie podjąć się organizacji turnieju. Ostatnia odsłona Plaży Open 2014 odbędzie się w Pile w dniach 31 lipca – 3 sierpnia. Natomiast tydzień później, czyli w dniach 9 – 10 sierpnia siatkarze przeniosą się do Zbąszynia.

Wiemy już, że turnieje mikstów to prócz rywalizacji sportowej doskonała zabawa zarówno dla zawodników, którzy postanowią uczestniczyć w zawodach, jak i dla kibiców, którzy przyjdą obejrzeć zmagania sportowców. W zeszłym roku, najlepiej w tym niecodziennym zestawieniu pań i panów w jednej drużynie poradziła sobie para Magdalena Szczytowicz/ Robert Szczerbaniuk, którzy wygrali cały turniej.  Ponadto, zwycięzcy turnieju wraz z Marcinem Prusem poprowadzili warsztaty siatkówki plażowej dla najmłodszych.

Już niebawem ruszają zapisy na turniej Plaża Mikstów – Zbąszyń ’14. Odwiedzajcie stronę www.plazaopen.pl i zaglądajcie do zakładki „Plaża Mikstów”, gdzie czekać będą na Was bieżące informacje dotyczące turnieju. I pamiętajcie, w dniach 9 – 10 sierpnia widzimy się w Zbąszyniu!