Beachvolleyball.pl jednym z patronów medialnych!

Jeden z czołowych portali poświęconych siatkówce plażowej został jednym z tegorocznych partnerów Plaży Open.

Portal www.beachvolleyball.pl jest znany wszystkim osobom sympatyzującym z siatkówką plażową. Nawet tym, choć w niewielkim stopniu interesującym się tą odmianą piłki siatkowej. Zaś cykl Plaża Open już na stałe wpisał się w kalendarz rozgrywek eliminacji mistrzostw polski. Obie inicjatywy doskonale się więc uzupełniają.

Środę, 18. czerwca możemy uznać za oficjalny początek współpracy pomiędzy beachvolleyball.pl i Plażą Open. Zastanawiacie się pewnie czemu nazywamy to „oficjalnym” początkiem? Ponieważ redaktorzy tworzący stronę www.beachvolleyball.pl coraz częściej pisali o naszym projekcie. Na łamach portalu regularnie ukazywały się najnowsze informacje dotyczące naszych turniejów i przygotowań do trwającego już teraz sezonu. Fakt ten nie mógł pozostać przez nas niezauważony. Stąd decyzja o patronacie medialnym nad naszym cyklem.

Prócz newsów, o których regularnie będziecie mogli czytać na stronie naszego partnera, czekać będzie też wiele konkursów. Już w przyszłym tygodniu wspólnie z beachvolleyball.pl rozdamy pierwsze plażowe gadżety. Macie więc szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych upominków od Plaży Open.

Przedstawiciele beachvolleyball p0jawią się również, przynajmniej na jednym z naszych tegorocznych turniejów i przekażą Wam bezpośrednie relacje, prosto z naszych boisk. Śledźcie pilnie strony: www.plazaopen.pl oraz www.beachvolleyball.pl  i bądźcie na bieżąco z newsami z siatkarskich aren!

 

beachvolleyball.pl

plaża open na beachvolleyball.pl
Trzy z sześciu newsów na stronie głównej www.beachvolleyball.pl, przed rozpoczęciem sezonu, dotyczyło Plaży Open 2014.