Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Cieszynie – Głos Ziemi Cieszyńskiej i www.beskidzka24.pl

Do rozpoczęcia turnieju w Cieszynie pozostały niecałe 2 tygodnie. Jest nam niezwykle miło ogłosić pierwszych Patronów Medialnych drugiego turnieju z cyklu Plaża Open 2014.

A są nimi Głos Ziemi Cieszyńskiej -tygodnik informacyjno-publicystyczny, istniejący na rynku prasowym Śląska Cieszyńskiego od ponad pół wieku a dokładnie od 1 października 1955 roku. To niewątpliwie największy tygodnik powiatowy w kraju, ukazujący się w piątki, w nakładzie 27 tysięcy egzemplarzy, głównie w powiecie cieszyńskim (Cieszyn, Wisła, Ustroń, Skoczów) ale też i w gminach sąsiednich powiatów.

Z kolei portal beskidzka24.pl to najszybszy w regionie internetowy serwis informacyjny, redagowany przez zespół ponad dwudziestu profesjonalnych dziennikarzy „Beskidzka24.pl” to kilkadziesiąt newsów dziennie, tysiące zdjęć, baza ogłoszeń i firm – wszystko, co przyciąga i zatrzymuje na dłużej stale zwiększającą się liczbę internautów.

Zarówno w Głosie Ziemi Cieszyńskiej, jak i portalu beskidzka24.pl bogato rozbudowany jest dział sportowy, w którym kibice siatkówki znajdą coś dla siebie. Poprzednie edycje Plaży Open, zarówno w 2012 jak i 2013 roku pokazały, że Głos Ziemi Cieszyńskiej oraz portal www.beskidzka24.pl są partnerami, którymi można zaufać. Bogate relacje, ciekawe wywiady a także zdjęcia, które na niejednym kibicu Plaży Open zrobiły wrażenie!