Znamy trasę Plaży Open 2016

Po pracowitej zimie i setkach przejechanych kilometrów poznaliśmy miasta, w których odbędą się turnieje Plaży Open 2016.

W tym roku zaplanowaliśmy pięć turniejów eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Wszystkie z nich odbędą się w lipcu. Cykl zainaugurujemy tam, gdzie w zeszłym sezonie kończyliśmy. Gdańsk ugości czołówkę polskich siatkarzy i siatkarek plażowych w terminie 1 – 3 lipca. Zeszłoroczny turniej był fantastyczny, dlatego rozgrywki nad polskim morzem musiały również w tym roku zostać wpisane w kalendarz Plaży Open.

W kolejny weekend (8-10.07) rozegrany zostanie jedyny w tym roku turniej na Górnym Śląsku. Po raz trzeci rybnickie kąpielisko „Ruda”  zamieni się w arenę plażowych zmagań. Następnym przystankiem (15-17.07) Plaży Open będzie kolejne miasto, w którym wielokrotnie rozgrywaliśmy turnieje. Już po raz czwarty rozstawimy boiska na rynku łódzkiej Manufaktury, gdzie siatkarskie pojedynki cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W końcu to w łódzkim SMS-ie szkoliła się większość siatkarzy plażowych.

Tydzień później przeniesiemy się do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Lubimy organizować turnieje w centrum polskich miast. Tym razem boiska do plażówki powstaną na Rynku Wielkim w Zamościu. Chyba nikt nie wątpi w to, że w dniach 22 – 24 lipca powstaną niesamowite zdjęcia z turnieju rozgrywanego w pięknej scenerii.

Piąty i ostatni turniej Plaży Open odbędzie się w Białymstoku. W zeszłym roku udało nam się udowodnić, iż hasło „Dojlidy zamiast Florydy” jest w pełni trafione. Wierzymy, że w tym roku z pomocą siatkarzy i siatkarek oraz wspaniałej, białostockiej publiczności efektownie zakończymy tegoroczny cykl.

PLAŻA OPEN 2016:

1-3.07 GDAŃSK
8-10.07 RYBNIK
15-17.07 ŁÓDŹ
22-24.07 ZAMOŚĆ
29.31.07 BIAŁYSTOK