Wielki turniej amatorów na Plaża Open! Zapisz się już dziś!

Plaża Open nie zapomina również o innych zawodnikach, którzy kochają siatkówkę plażową. W Dąbrowie Górniczej i Zamościu zaplanowaliśmy turnieje amatorskie, w których udział wziąć może każdy chętny!

Chciałbyś zagrać na boiskach Plaży Open, na których profesjonaliści będą walczyć o awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski oraz Puchar Polski? Nic prostszego – wystarczy przyjechać do Dąbrowy Górniczej (28 czerwca) lub Zamościa (19 lipca), gdzie zaplanowaliśmy turnieje dla amatorów. Zawody będą prowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Tradycyjnie nie przewidujemy podziału na płeć. Zapraszamy zarówno drużyny męskie, żeńskie oraz miksty. Zgłoszeń można dokonywać TUTAJ. Wpisowe wynosi 30 złotych od pary. Każda drużyna otrzyma profesjonalne koszulki, identyczne co zawodnicy Pucharu Polski. Dla najlepszych ekip przewidziane są również puchar i upominki od prezydentów miast oraz nagrody rzeczowe od firmy Martes-Sport.

Pierwszy turniej, w Dąbrowie Górniczej, już za niecały tydzień! Turniej rozpocznie się o godz. 17. Więcej informacji można znaleźć w podstronie TURNIEJE AMATORSKIE. Zapraszamy!