W imieniu wszystkich miast – dziękujemy za uznanie!

Turnieje Plaża Open zebrały bardzo pozytywne oceny sportowe i organizacyjne, co zostało zauważone przez Polski Związek Piłki Siatkowej – czytamy w oficjalnym podziękowaniu skierowanym do Organizatorów projektu Plaża Open.

Minęły już prawie trzy miesiące od zakończenia sezonu Plaży Open 2014, jednak echo o turniejach nie cichnie. Sztab organizacyjny dostał oficjalne podziękowanie od Przewodniczącego Wydziału Siatkówki Plażowej w Polskim Związku Piłki Siatkowej – Pana Jacka Kasprzyka, który w pozytywny sposób wyraził opinię o projekcie – Mam nadzieję, że nadal będziemy walczyć o popularyzację tej wspaniałej dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka plażowa i bardzo liczymy także na dalszą współpracę przy organizacji kolejnych turniejów.

Jest nam bardzo miło za docenienie kilkumiesięcznego wysiłku włożonego w organizację i promocję siatkówki plażowej podczas piątej, jubileuszowej odsłony cyklu Plaży Open. Serdecznie dziękujemy za uznanie i przy tej okazji szczególne podziękowania należą  się miastom Partnerskim, bez pomocy których turnieje nie mogłyby się odbyć. Wielkie ukłony i brawa dla Kęt, Cieszyna, Rybnika, Łodzi, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Piły!

Prace nad Plażą Open 2015 już się rozpoczęły. Powoli nabieramy tempa i będziemy chcieli zaskoczyć Was atrakcyjnością przyszłorocznej edycji.