Plaża Open włącza się w akcję „Siatkarki dzieciom.”

Już w najbliższą sobotę, 20 grudnia w Hali MOSIR w Mysłowicach, podczas meczu I ligi kobiet odbędzie się licytacja gadżetów na rzecz jednego z domów dziecka w Mysłowicach.

To niezwykła okazja, aby w jednym miejscu obejrzeć mecz i wesprzeć tych, którzy naprawdę tego potrzebują. Szczególnie w wyjątkowym okresie świąt Bożego Narodzenia. Początek imprezy zaplanowany został na godzinę 15:00, natomiast pierwszy gwizdek meczu ligowego pomiędzy zespołami Silesia Volley – Ekstrim Gorlice usłyszymy o 16:00. Po spotkaniu nastąpi licytacja gadżetów na rzecz wspomnianego domu dziecka w Mysłowicach. Wśród licytowanych przedmiotów znajdziemy między innymi piłki z podpisami siatkarek Chemika Police, BKS Aluprofu Bielsko-Białej i Muszynianki, czy koszulkę Mariusza Wlazłego. Plaża Open przekaże zaś do licytacji koszulki z podpisami Piotra Gruszki i Sebastiana Świderskiego. To jednak nie koniec atrakcji!

Kolejnym powodem, dla którego warto udać się w najbliższy weekend do Mysłowic jest możliwość zobaczenia, a co więcej – dotknięcia i zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem Świata wywalczonym przez naszych złotych siatkarzy w tegorocznych Mistrzostwach Świata. To może być dla Was jedyna i niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się tak blisko, tak ważnego dla nas trofeum!

Wejście na halę sportową będzie możliwe po zakupie symbolicznej cegiełki w wysokości 5 zł. Możecie być pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie! W czasie meczu na trybunach sprzedawane będą maskotki, które na pewno ucieszą najmłodszych kibiców. Odbędą się pokazy kulinarne, których motywem przewodnim będą desery! A jak ktoś zgłodnieje to o dobrą formę gości zadba Restauracja Braks.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia hali MOSIR w najbliższą sobotę, 20 grudnia. Przypominamy, że start imprezy o godzinie 15:00!

Przyjdź! Zobacz! Pomóż!