Siatkarskie “szoł” z Kabaretem Łowcy.B

Ponownie na plaży w Kętach gościliśmy kabaret Łowcy.B, który po raz kolejny zafundował kibicom dodatkową dawkę dobrego humoru.

Kabareciarze pojawili się na piasku o godzinie 15:30 i bawili publiczność przez ponad 20 minut. W tym czasie udało im się rozegrać mecz, odebrać specjalnie przygotowane nagrody i… pogwiazdorzyć!

Vylley Balon

W siatkarskim “szoł” udział wzięli przedstawiciele kabaretu: Mariusz Kałamaga, Bartosz Gajda, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch, Paweł Pindur, Bartosz Góra oraz Marcin Prus i Agata Sawicka, która przyjechała specjalnie na mecz z Łowcami.B (podobnie jak w 2013 roku). Zawodnicy pokazali na co ich stać! Poradzili sobie nie tylko z piłką do siatkówki, ale również z balonem wypełnionym wodą – znanym wszystkim na Plaży Open jako Vylley Balon. Byliśmy świadkami akrobacji, których nie powstydziliby się artyści cyrkowi. Widzieliście kiedyś przewroty w czasie meczu siatkówki? Istnieje prawdopodobieństwo, że tak… ale przewrót w bok na piasku jest nie lada wyczynem! Szczególnie w wykonaniu członków kabaretu i… Marcina Prusa.

mix2

Odkryty talent

Mowa oczywiście o Mariuszu (Maryjuszu) Kałamadze, który z powodu kontuzji nie wszedł na boisko. Odnalazł się jednak w roli komentatora. Bardzo szybko przejął inicjatywę i wraz ze spikerem Plaża Open komentował poczynania kolegów na boisku. Nazywając jednego z nich „drewnianym jak zawsze” nazwał jeden z zespołów “Drużyną Dżepetta”.

Pogwiazdorzyli!

Organizatorzy z niezwykłą szybkością zareagowali na wydarzenia na boisku i postanowili poskromić trochę temperamenty swoich gości, serwując im specjalne prezenty! Prócz limitowanej edycji koszulek z pseudonimami kabareciarzy, podarowali im batony – snickersy. Zastanawiacie się czemu? Wszystko po to, aby przestali tak gwiazdorzyć! Plan powiódł się w 100%, a na koniec przygody Łowców.B na Plaży Open w Kętach – Bartosz Gajda z Marcinem Prusem skomentowali wydarzenia i zaprosili na transmisję “na żywo” widzów TVP Sport w specjalnie przygotowanym studiu przedmeczowym.

[print_gllr id=1003 display=short]