Półfinały w TVP Sport i finały przy sztucznym oświetleniu!

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy w Polsce, najlepsi siatkarze i siatkarki plażowe zagrają finały przy sztucznym oświetleniu.  Ponadto, na antenie TVP Sport zobaczymy już nie tylko mecze finałowe, ale również półfinały kobiet i mężczyzn! 

To będzie niezapomniany finał Plaży Open 2014. Ostatni dzień rozgrywek rozpocznie się tradycyjnie w godzinach porannych, a potrwa aż do późnych godzin wieczornych! Wszystko za sprawą transmisji meczów w TVP Sport. Prócz finałów kobiet i mężczyzn, Telewizja Polska pokaże również spotkania półfinałowe. Ci, którzy nie będą mogli być z nami w Pile, będą mieli okazję śledzić zmagania najlepszych par, przez cały dzień na antenie TVP Sport! Łącznie, zaplanowano 255 minut transmisji z niedzielnych finałów Plaża Open z Piły.

Czeka nas więc moc atrakcji, wiele sportowych emocji w ciągu dnia oraz niecodzienny finał przy sztucznym świetle, bowiem mecz finałowy kobiet odbędzie się o godzinie 19:15. Wieczorne finały znakomicie wpisują się w oficjalne zakończenie tegorocznego sezonu Plaży Open. Już teraz zapraszamy Was do Piły. Zobaczcie to na własne oczy!

Finał Plaży Open, Piła, 1- 3 sierpnia 2014 r.

11:10 Studio przedmeczowe
11:15 Półfinał kobiet
12:10 Studio przedmeczowe
12:15 Półfinał mężczyzn
13:00 Koniec transmisji półfinałów
19:30 Finał kobiet
20:30 Finał mężczyzn
21:55 zakończenie transmisji