Plaża Open na żywo w otwartych kanałach TVP!

To bardzo ważna informacja dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli przyjechać na wszystkie turnieje cyklu Plazy Open. Zawody na żywo będą transmitowane przez Telewizję Polską!
Plaża Open to ogromna impreza, dlatego nie może jej zabraknąć również w telewizji. W tym roku po raz kolejny naszym patronem medialnym jest Telewizja Polska. Tym samym mecze będą na żywo transmitowane w telewizji, podobnie zresztą jak w poprzednich latach.

Co ciekawe, w tym roku transmisje z meczów najlepszych siatkarek i siatkarzy w Polsce dotrą do jeszcze szerszej publiczności. Wszystko dzięki temu, że będą pokazywane na żywo w programie TVP3, który jest ogólnodostępny w każdym województwie. Dodatkowo, finały zawodów z Zamościa i Białegostoku pokaże TVP Sport.

– To świetna promocja siatkówki plażowej. Dzięki transmisjom w otwartym kanale sport zyska nowych kibiców w całej Polsce. Tym bardziej, że transmisje będą o stałej porze, więc można sobie idealnie zaplanować dzień, by obejrzeć finały naszych turniejów – mówi Marcin Strządała, dyrektor cyklu Plaża Open.

Aby ułatwić kibicom zadanie, finały zaplanowano na:
1 lipca (Dąbrowa Górnicza) – godz. 15 (kobiety) i godz. 16 (mężczyźni) – TVP3
8 lipca (Rybnik) – godz. 15 (kobiety) i godz. 16 (mężczyźni) – TVP3
13 lipca (Łódź) – godz. 15 (kobiety) i godz. 16 (mężczyźni) – TVP3
22 lipca (Zamość) – godz. 15 (kobiety) i godz. 16 (mężczyźni) – TVP3 i TVP Sport
29 lipca (Białystok) – godz. 14.15 (kobiety) i godz. 15.15 (mężczyźni) – TVP3 i TVP Sport