Nasz partner: Dietering

O tym, jak ważna jest odpowiednia dieta w życiu, nie musimy chyba przypominać. Działamy w obszarze, w którym ten aspekt życia ma ogromny wpływ na życie ludzi. Sportowcy bez odpowiedniego odżywiania nie są w stanie osiągać wyników, o jakich marzą. Ekipa organizatorska pracująca przy tworzeniu turniejów, mając na względzie trudną i wielodniową, ciężką pracę również nie może zapominać o odpowiedniej diecie.

Mamy to szczęście, że z Plażą Open już po raz drugi jest catering dietetyczny – Dietering. Nasz partner zapewnia nie tylko obiady dla zawodników, ale i pełne wyżywienie dla całego sztabu organizacyjnego naszego wydarzenia.
Dietering to firma będąca jednym z liderów w branży cateringów dietetycznych, notująca w ostatnim czasie ogromny rozwój. Obecnie nasz partner dostarcza zdrowy i dietetyczny catering do ponad 2200 miast w Polsce

– W naszych daniach łączymy smaki z różnych zakątków świata, wybierając przy tym starannie wyselekcjonowane produkty. Nigdy nie chodzimy na skróty i nie uznajemy kompromisów w wyborze składników naszych posiłków. Zaopatrujemy się u regionalnych, sprawdzonych dostawców – tak przedstawia się nasz partner.

W ofercie Dieteringu szeroką gamę zestawów o różnej kaloryczności.