Ważna zmiana w myślenickim turnieju kobiet, trzy dni Plaży Open w TVP Sport

Drugi z kolei turniej tegorocznej Plaży Open odbędzie się w Myślenicach. Wstępnie cały turniej miał zostać rozegrany w dniach 8-10 sierpnia. Tymczasem zmianie uległ termin rozgrywek siatkarek. Panie wybiegną na myślenickie boiska na Zarabiu wcześniej, wcześniej też zakończą swoje zmagania. Oznacza to, że myślenicki turniej trwać będzie o jeden dzień dłużej.

Wszystko ze względu na zmianę programową w TVP Sport. Zmianie ulegnie data turnieju kobiet w Myślenicach. Zostanie on rozegrany w dniach 7-9 sierpnia (sobota-poniedziałek).

Eliminacje zaplanowano na sobotę, a turniej główny – podobnie jak w Cieszynie – systemem hybrydowym rozegrany zostanie w niedzielę i poniedziałek. W poniedziałek odbędą się cztery ćwierćfinały, półfinały oraz finały.

Zarówno mecz o 3. miejsce, jak i finał siatkarek będą transmitowane w TVP Sport w poniedziałek w godzinach 19:15 – 20:45.

Turniej mężczyzn nie ulega żadnym zmianom. Eliminacje rozegrane zostaną w niedzielę. Poniedziałek i wtorek to dni przeznaczone na turniej główny.

Finał Plaży Open Myślenice 2021 siatkarzy transmitowany będzie w TVP Sport we wtorek od godziny 19:10. Na środowy poranek zaplanowano również retransmisje myślenickich finałów (9:30 – 11:30).