Marek Plawgo ponownie na Plaży Open

Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, że siatkówka plażowa przyciąga przedstawicieli różnych dyscyplin. W Białymstoku w meczu gwiazd zagrali piłkarze Jagielloni Białystok, a w Łodzi pojawi się Marek Plawgo.

Lekkoatleta, wielokrotny reprezentant Polski w sprincie i biegach przez płotki znów odwiedzi Plażę Open. W zeszłym roku sportowiec zagrał w meczu gwiazd w Nowym Dworze Mazowieckim. W wywiadzie udzielonym po jego zakończeniu obiecał, że z wielką chęcią pojawi się jeszcze na jakimś turnieju. Jak powiedział, tak zrobi – będziecie mogli spotkać Marka Plawgo już w najbliższy weekend w Łodzi.

Choć lekkoatletyka i siatkówka nie mają ze sobą wiele wspólnego, to były reprezentant Polski z chęcią spróbował w zeszłym roku swoich sił w plażowej odmianie tej dyscypliny.  Jak sam stwierdził: jeśli Bóg by dawał po równo wszystkim wzrostu to każdy chciałby być siatkarzem!  Nie inaczej jest ze mną. Siatkarzem nie został, ale za to świetnie radził sobie z lekkoatletyką. Co nie zmienia faktu, że chętnie ponownie zobaczymy Marka Plawgo na Plaży Open!