Gorąca Plaża Andrychów 2014

Pierwszy dzień Andrychów Plaża 2014, w trakcie którego rozgrywane były starcia turnieju damskiego jest już za nami. Oprócz turnieju odbyły się także konkursy dla kibiców oraz Grzegorz Fijałek Camp 2014!

Dzień organizatorzy rozpoczęli z wysokiego „C” siatkarskimi warsztatami z Grzegorzem Fijałkiem, najlepszym polskim siatkarzem plażowym pochodzącym właśnie z Andrychowa. O tym wydarzeniu szerzej będzie można przeczytać już jutro na łamach Plaża Open, już teraz serdecznie zapraszamy do lektury!

W turnieju co ciekawe oprócz par z Andrychowa i okolic (Witkowice), udział wzięły także duety z Krakowa a także Będzina, Zabrza czy Warszawy. Trzecie miejsce w turnieju zajęła para pochodzącą z BędzinaPatrycja Bubak, Pamela Klukiewicz pokonując Katarzynę Gwoździewicz oraz Małgorzatę Płusę. W wielkim finale utalentowane kadetki – Katarzyna Sulewska/Agnieszka Saganowska wygrały na przewagi z parą pochodzącą z KrakowaUrszula Szczepaniak/Małgorzata Szajewska-Skuta. Najlepsze duety otrzymały cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów, miasto Andrychów oraz Czarny Groń a także pamiątkowe medale oraz puchary. Statuetką MVP turnieju kobiet podczas Plaża Andrychów 2014 została Katarzyna Sulewska, która nie kryła zaskoczenia z otrzymanej nagrody.

W trakcie trwania turnieju odbyły się także konkursy: „Zagrywka do celu”, „Dzika Bomba” oraz „Poszukiwacze skarbów”, w których do wygrania były oficjalne koszulki tegorocznego cyklu Plaża Open, gadżety ufundowane przez miasto Andrychów, Czarny Groń, Park Dinolandia oraz Hotel&SPA Kocierz, ponieważ oni dali darmowe wejściówki dla dzieci z Campu). Już jutro czekają nas starcia turnieju męskiego oraz kolejne ciekawe gry i konkursy z cennymi nagrodami. Zapraszamy od godziny 10 na Plac Mickiewicza w Andrychowie!