Doskonała zabawa w Zbąszyniu!

Turniej Mikstów w Zbąszyniu wkroczył w decydującą fazę. Po całym dniu zmagań poznaliśmy zespoły, które zagrają jutro w najważniejszych spotkaniach. 

Na starcie zameldowało się 18 par. Pierwszy gwizdek usłyszeliśmy o godzinie 10:40, natomiast ostatnie spotkanie zakończyło się chwilę po godzinie 18:00. Już dwie drużyny zakwalifikowały się dziś do półfinałów. Pierwszym półfinalistą zostali siatkarze doskonale znani z turniejów Plaży Open – Bartosz Kujawski oraz Asia Karasiewicz. Już jutro powalczą o finał ze zwycięzcą pojedynku Solarek/Wolter Szubstarski/Urych-Turska. W drugiej ½ finału znaleźli się też Andrzej Stankowski i Olga Filipiak z Poznania. Naprzeciw nim staną zwycięzcy ćwierćfinału: Kaczorowski/WawrzyńskaJurczyk/Bury. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 11:30.

Plaża Mikstów to również doskonała zabawa. Na boiskach pojawili się nie tylko zawodnicy. W godzinach popołudniowych rozegrany został największy w historii Plaży Open – turniej Vylley Ballon! W rozgrywkach wzięło udział aż 12 zespołów trzyosobowych. Zwycięzcy zostali wyłonieni po emocjonującym i zaciętym finale. Ponadto, kibice powalczyli w konkursie „dzikiej bomby”, a o godzinie 15:00 dziewczęta z sekcji siatkarskiej UKS Śmigiel wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez Marcina Prusa.

Już jutro czeka nas wiele emocji związanych z meczami rozstrzygającymi o końcowej klasyfikacji turnieju. Na finał Plaży Mikstów – Zbąszyń’14 zapraszamy o godzinie 15:00. Natomiast już teraz możecie sprawdzić jak przebiegały dzisiejsze gry. Szczegółowe wyniki i drabinkę turniejową znajdziecie tutaj.

 

fot. Tomasz Rakoczy