Atrakcyjna pula nagród na Plaży Mikstów

Wspominaliśmy Wam ostatnio, że turniej Plaża Mikstów ponownie zagości do Zbąszynia. Już teraz gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach. Jest o co walczyć!

Projekt Plaża Mikstów jest ogólnopolskim turniejem siatkówki plażowej skierowanym do odbiorców w każdym wieku. Otwarta formuła umożliwia bezpośredni dostęp do imprezy zarówno amatorów jak i profesjonalistów trenujących tę dyscyplinę w oryginalnej formule rozgrywek, w której drużynę stanowi kobieta i mężczyzna.  Organizatorzy turnieju, którymi są Gmina Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz  BDB Impresariat Wydarzeń, czyli organizator Plaży Open podejmują działania na rzecz promocji oraz rozwoju piłki siatkowej, a przede wszystkim popularyzują siatkówkę plażową.

Turniej „Plaża Mikstów” jest więc realizowany zgodnie z celami zawartymi w statucie PZPS. W związku z tym, tegoroczny turniej, który odbędzie się w dniach 9-10 sierpnia rozegrany zostanie pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a zawodnicy powalczą o Puchar Prezesa PZPS! Co więcej, organizatorzy zapewniają satysfakcjonujące nagrody finansowe. Najlepsza para turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł! Drugie miejsce to 1000 zł, natomiast drużyna z najniższego stopnia podium otrzyma 500 zł.

Jest o co walczyć. Już w tym, tygodniu ruszą zapisy na turniej. Szczegółowe informacje pojawią się na stronie www.plazaopen.pl w zakładce Turnieje>Plaża Mikstów.

 Zbąszyń, 9-10 sierpnia. Bądźcie z nami!