Wystartował “Grzegorz Fijałek Camp”

Podczas turnieju Plaży Open w Cieszynie odbyły się pierwsze warsztaty w ramach akcji „Grzegorz Fijałek Camp”.

Warsztaty rozpoczęły się o godzinie 9:00 ostatniego dnia rywalizacji na cieszyńskim rynku. Wzięło w nich udział 17 uczestników  w przedziale wiekowym 10 – 16 lat. Podczas zajęć, młodzi adepci siatkówki plażowej mieli okazję  poznać tajniki gry na piasku od podszewki. Jedni szlifowali swoją technikę, słuchając rad jednego z najlepszych siatkarzy plażowych w kraju, drudzy zaś rozpoczęli dopiero swoją przygodę z plażową odmianą siatkówki i uczyli się podstaw gry. Zajęcia opierały się na nauce prawidłowego odbioru zagrywki, ustawienia sylwetki w czasie gry oraz ćwiczeniu jednego  najtrudniejszych elementów w plażówce – odbicia palcami.

Zajęcia były doskonałą zabawą dla wszystkich uczestników, ale zarazem odbywały się w charakterze profesjonalnego treningu siatkarskiego. Zanim dzieciaki „dotknęły piłki” musiały przejść rozgrzewkę prowadzoną przez Grzegorza Fijałka.

Następny „Grzegorz Fijałek Camp” odbędzie się w Łodzi 21 lipca. Już teraz można zgłaszać się na zajęcia, wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.plazaopen.pl w zakładce „Grzegorz Fijałek Camp” na adres gfijalekcamp@plazaopen.pl.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.