Wielkie granie z gwiazdami w Białymstoku!

Oprócz turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn, organizatorzy przygotowali dla kibiców z Białegostoku oraz całej Polski, którzy w dniach 28-30 lipca pojawią się w stolicy Podlasia szereg atrakcji. Jedną z nich będzie Mecz Gwiazd!

To wyjątkowe spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek, o godzinie 17:00 na kąpielisku „Dojlidy” w Białymstoku. Naprzeciwko siebie staną, z jednej strony „Duma Podlasia”, czyli zawodnicy Jagiellonii Białystok, z kolei po przeciwnej stronie siatki swoje umiejętności zaprezentują: Bartosz Gajda z kabaretu Łowcy.B oraz Kabaret Zachodni.

To nie koniec emocji związanych z meczami gwiazd! W sobotę razem z Bartoszem Gajdą oraz zawodnikami i zawodniczkami znanymi z występów w turniejach Plaża Open zagra kierowca motorowodnej Formuły 1 – Bartosz Marszałek. W pierwszym wyścigu nowego sezonu tej wyjątkowo efektownej dyscypliny sportu, polski jedynak zajął bardzo wysokie piąte miejsce, choć gdyby nie pechowa usterka maszyny, miejsce na podium byłoby praktycznie pewne!

Początki dla Bartka Marszałka z motorowodną Formułą 1 nie były łatwe. Tak swoją pierwszą styczność z potężną maszyną wspomina jeden z bohaterów Meczu Gwiazd w Białymstoku. – Nie mogłem w ogóle wystartować. W tych mniejszych łódkach trzeba w odpowiednim momencie wcisnąć pedał z tłumikiem. Coś podobnego do płynnego wprawienia w ruch auta, ruszając z drugiego biegu. Tyle, że tu jest dużo mniejsza tolerancja na błędy. Robiłem to albo za wcześnie, albo za późno. Poddaliśmy się, poszliśmy na obiad. Tata uznał, że odpuszczamy. Uprosiłem go, po obiedzie raz jeszcze spróbowałem i się udało – mówił dla swojej oficjalnej witryny, polski kierowca motorowodnej Formuły 1.