Walka o tytuł “Miasto Plaża Open Przeglądu Sportowego”

Gdańsk, Łódź, Rybnik, Zamość czy Białystok? Wspieraj najlepszego gospodarza Plaża Open!

Już po raz ósmy wystartował turniej Plaża Open. Na arenach na terenie całego kraju mierzą się ze sobą najlepsze zespoły siatkówki plażowej. Niezwykłe emocje w tym roku przeżywają przede wszystkim ci, którzy zawitają do jednego z pięciu miast – gospodarzy imprezy. Mecze rozgrywają  się w Gdańsku, Łodzi, Rybniku, Zamościu oraz Białymstoku. Ale to nie jedyna rozgrywka, która się toczy.

W drugiej, w której wziąć udział mogą wszyscy, bój toczą ze sobą miasta – organizatorzy. O to, które otrzyma prestiżowy tytuł „Miasto Plaża Open Przeglądu Sportowego” zadecydujecie Wy.

 

Jak dołączyć do gry?

Zasady są bardzo proste, a by przyłączyć się do akcji, wystarczy mieć konto na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.

By wesprzeć swoje miasto w rywalizacji trzeba tylko:

  • na Facebooku – opublikować wpis tekstowy, zdjęcie lub link do materiału wideo pod postem konkursowym dotyczącym wybranego miasta na oficjalnym profilu Plaża Open, dodając w nim odpowiedni konkursowy hasztag (lista hasztagów poniżej),
  • na Twitterze – opublikować na swoim profilu wpis tekstowy, film lub wideo opatrzone wybranym konkursowym hasztagiem, odpowiadającym wspieranemu miastu,
  • na Instagramie – opublikować na swoim publicznym profilu video lub zdjęcie z konkursowym hasztagiem związanym z miastem, które wspierasz.

Za publikacje z dedykowanymi konkursowymi hasztagami przyznawane są punkty: notka tekstowa z hasztagiem to 1 punkt, wpis ze zdjęciem i hasztagiem – 5 punktów, video opatrzone hasztagiem – aż 100 punktów!

Hasztagi konkursowe to: #PlazaOpenGdansk #PlazaOpenRybnik #PlazaOpenLodz #PlazaOpenZamosc #PlazaOpenBialystok.
UWAGA! Tylko jeśli wpis zostanie opatrzony hasztagiem, zostanie wzięty pod uwagę przez Komisję Konkursową podczas liczenia punktów!

Miasto, które zbierze najwięcej punktów dzięki wpisom Internautów otrzyma tytuł „Miasto Plaża Open Przeglądu Sportowego” i możliwość promowania się w Przeglądzie Sportowym.

Internetowe głosowanie potrwa aż do 31 lipca. Swój głos wpisem możesz oddać tylko raz!