Przyjmujemy zgłoszenia na Młodą Plażę Open 2015!

Przed nami czwarta edycja Młodej Plaży Open! Przedstawiamy niezbędne informacje odnośnie rozgrywek.

Młoda Plaża Open odbędzie się w czterech miastach południowej Polski dzięki wsparciu Grupy Kęty, Partnera Głównego projektu. Do pierwszego turnieju pozostały trzy tygodnie, ale od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia na wszystkie zawody! Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin rozgrywek można pobrać z zakładki Turnieje -> Młoda Plaża Open.

Wypełnione formularze przesyłajcie drogą elektroniczną na adres zgloszenia@plazaopen.pl. O uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłaszać możecie dwuosobowe drużyny składające się z chłopców lub dziewczyn (nie ma turniejów dla par mieszanych). W Młodej Plaży Open 2015 mogą rywalizować osoby urodzone w 1997 roku i młodsze. Listę drużyn będziemy publikować trzy dni przed każdym turniejem o godzinie 14:00.

Ważna informacja! Podczas turniejów cyklu Młoda Plaża Open będą rozgrywane w tych samych lokalizacjach turnieje towarzyskie Beskidzka Plaża. Każda osoba może zgłosić się tylko do jednego turnieju w danym terminie. Nie dopuścimy do rozgrywek Młodej Plaży Open osób, które dzień wcześniej rozpoczną rywalizację w Beskidzkiej Plaży.

Głównym organizatorem Młodej Plaży Open jest Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu “Anima Pro Activ”. – Po ostatniej edycji wiedzieliśmy, że musimy kontynuować cykl Młoda Plaża Open. Wszystkie turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży, nie tylko z miejscowości, w których organizowane były turnieje. Cieszymy się, że po raz kolejny w projekt włączyła się Grupa Kęty, bez której nie bylibyśmy w stanie zapewnić młodzieży koszulek i cennych nagród. Serdecznie zapraszamy na inaugurację Młodej Plaży Open do Kęt w ostatnią sobotę maja! – powiedział Wiceprezes Stowarzyszenia, Tomasz Rakoczy.

Młoda Plaża Open 2015 – terminarz:

  • 30-31 maja – Kęty
  • 6-7 czerwca – Cieszyn
  • 15-16 sierpnia – Bielsko-Biała
  • 22-23 sierpnia – Andrychów