Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Cieszynie – www.halocieszyn.pl

Zgodnie z obietnicą prezentujemy kolejnego Patrona Medialnego turnieju w Cieszynie. Tym razem przyszła kolej na www.halocieszyn.pl!

Portal prasowy haloCieszyn.pl ruszył w sierpniu 2011 roku i stanowi uzupełnienie oferty informacyjnej na Śląsku Cieszyńskim. Jego główną ideą jest promocja kultury, szkół, stowarzyszeń oraz przedsiębiorczości ziemi cieszyńskiej, a także publikacja zdjęć – głównie z imprez kulturalnych i sportowych odbywających się na tym terenie. Dzięki uruchomieniu haloBlogów w 2013 roku, portal stał się platformą wymiany opinii i poglądów, przy zachowaniu dotychczasowej funkcji informacyjnej – powiedział nam Marcin Wieczorek – Redaktor Naczelny www.halocieszyn.pl

Niezwykle istotnym jest fakt współpracy Patrona Medialnego turnieju w Cieszynie z wieloma instytucjami kulturalnymi na terenie powiatu cieszyńskiego. Z miesiąca na miesiąc portal www.halocieszyn.pl odwiedzany jest przez coraz większą rzeszę internautów, zyskując ich przychylność i dobre opinie.

Hasło portalu brzmi: Halo Cieszyn – „Portal ludzi otwartych” i nie są to tylko i wyłącznie puste słowa, o czym świadczą słowa, które przytoczę – Drodzy Czytelnicy, ten portal jest dla Was, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły, spostrzeżenia i uwagi, które nasuną się Wam podczas korzystania z niego. Zawsze można skontaktować się z nami za pomocą adresu mailowego redakcja@halocieszyn.pl lub pod numerem telefonicznym: 535 492 581.

Razem z portalem www.halocieszyn.pl zapraszamy do śledzenia turnieju w Cieszynie, którego początek zaplanowano na 4 lipca (dzień wcześniej tj. 3 lipca odbędą się rozgrywki Młodej Plaży Open)