Pomóżmy Sandrze i Magdzie wystartować w tegorocznej edycji Plaży Open!

W tamtym sezonie w turniejach Plaży Open zajęły pierwsze miejsce w Gdańsku, dwukrotnie stawały na trzecim stopniu podium (w Łodzi oraz Białymstoku). Mają na koncie czwarte miejsce w finale Mistrzostw Polski we Wrześni. O kim mowa? O Sandrze Szychowskiej i Magdalenie Rapacz-Matras, które potrzebują naszego/waszego wsparcia finansowego by ponownie zagrać na „Plaży”!

Popularne „Blaszki” swoim entuzjazmem, pozytywnym podejściem do życia oraz otwartością zaskarbiły sobie sympatię całego środowiska siatkówki plażowej w naszym kraju. Dla nas, organizatorów nie była to tylko kolejna mocna para, walcząca o najlepsze wyniki w naszych turniejach, ale także wspaniałe kobiety, o wielkich sercach. W zeszłym roku podczas Plaży Open, Sandra i Magda zaangażowały się w akcję #biegnijnaratunek, której celem była zbiórka funduszy na zakup karetki dla wcześniaków ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ze swoją „karetką” Sandra i Magda były w każdym mieście ubiegłorocznej edycji naszego turnieju. Pozytywny wydźwięk akcji, zaangażowanie dziewczyn oraz ich chęć pomocy, może być dla nas wszystkich inspiracją.

Tym razem to Madzia i Sandra potrzebują pomocy. Cieszymy się, że ze zdrowiem dwójki, trójki dziewczyn jest wszystko w porządku. Tym razem chodzi o nieco inną pomoc. Zastanawiacie się pewnie dlaczego trójki? Otóż Sandra 2,5 miesiąca temu urodziła zdrową dziewczynkę – Karolinkę. Szaleństwo „Blaszek” nie zna granic, stąd pomysł by z Naszym/Waszym wsparciem wystąpić w tegorocznej edycji Plaży Open!

Jak można pomóc? Zapraszamy do odwiedzenia strony https://polakpotrafi.pl/projekt/zbieramy-na-polskie-medale, tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat wsparcia dziewczyn.

Tak o sobie, na wyżej wspomnianym portalu PolakPotrafi piszą same zainteresowane:

– Tu zakręcone i do szału zakochane w siatkówce: Sandra i Magda.

Zapraszamy Was do naszego projektu, którego główny celem jest wspólna podróż do Polski, udział przynajmniej w dwóch turniejach eliminacyjnych mistrzostw Polski i zakwalifikowanie się na finały MISTRZOSTW POLSKI.

Jesteśmy parą, która razem gra w siatkówkę plażową od 3 lat. Jesteśmy pozytywnie zakręcone i jak to mówią o nas znajomi: chyba nie do końca zrównoważone, bo kto po 10 godzinach pracy –  Madzia i po 6 tygodniach od porodu – Sandi, znowu mają smaka wrócić na POLSKIE boiska. A dlaczego POLSKIE? Bo razem od paru miesięcy mieszkamy w Niemczech.

Pokażmy raz jeszcze ogromną siłę plażowej rodziny!