PKN ORLEN napędza Plażę Open 2018!

To kolejna świetna wiadomość dla kibiców, zawodników i sympatyków siatkówki. Sponsorem generalnym Plaży Open został PKN ORLEN.

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej. Od blisko dekady uznawana jest za najcenniejszą polską markę, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł.

PKN ORLEN od wielu lat odgrywa szczególną rolę w polskim sporcie, zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim. Firma ma świadomość, jak ważne jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Stąd zaangażowanie w wiele projektów, od własnych inicjatyw, jak ORLEN Warsaw Marathon, przez lekką atletykę, rajdy i wyścigi samochodowe po siatkówkę halową i plażową.

Kibice siatkarscy doskonale znają PKN ORLEN, bo to właśnie ten sport jest objęty kompleksowym sponsoringiem przez najcenniejszą polską markę. Firma wspiera zarówno seniorskie i młodzieżowe reprezentacje Polski, jak i rozgrywki ligowe.

Od lat PKN ORLEN zaangażowany jest także w promocję siatkówki plażowej. Niektórzy kadrowicze mieli okazję występować z logo firmy na swoich strojach podczas wcześniejszych edycji cyklu Plaża Open. Teraz wszyscy siatkarze wystąpią z charakterystycznym orzełkiem na turniejach, bowiem firma została sponsorem generalnym Plaży Open.

Współpraca z PKN ORLEN to dla nas prestiż i ogromne wyróżnienie, a także możliwość rozwoju projektu. To dzięki PKN ORLEN uruchomimy transmisje on-line wraz ze studiem dla siatkarek i siatkarzy, a także wzmocnimy pulę nagród.Nasze transmisje przeprowadzi otwarty kanał Telewizji Polskiej TVP3, a finał będzie można obejrzeć równocześnie na dwóch kanałach TVP3 oraz TVP Sport. Możliwość współpracy z PKN ORLEN, to także mocno wzbogacone strefy dla kibiców w naszym plażowym miasteczku. Jednym słowem PKN ORLEN – napędza Plażę Open! – mówi Marcin Strządała, dyrektor cyklu.