Piotr Zadrożny: Myślę, że to będzie strzał w dziesiątkę

Wyjątkowe otwarcie inauguracji Plaży Open w Legionowie. Zastępca prezydenta miasta – Piotr Zadrożny symboliczną zagrywką rozpoczął turniej.

Już po godzinie 9:00 rozpoczęły się eliminacje do turnieju. Zgłosiły się do nich 23 pary męskie i aż 28 zespołów żeńskich. Od rana więc toczyła się zacięta rywalizacja, w której po osiem par zapewni sobie awans do turnieju głównego.

Między rozgrywkami – o godzinie 13:00 odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia wydarzenia w Legionowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizatora oraz powiatu – starosta Jan Grabiec, sponsora głównego – dyrektor marketingu SK Bank Konrad Sawczuk i oczywiście miasta – zastępca prezydenta Piotr Zadrożny. Siatkówka ma wielu zagorzałych kibiców i sympatyków w Legionowie ze względu na reprezentantki w OrlenLidze. Postanowiliśmy więc w okresie wakacyjnym – raczej spokojniejszym w halowej odmianie, postawić na siatkówkę plażową – prezydent opowiedział o przyczynach ugoszczenia Plaży Open. Mieszkańcy miasta mogą przyjść pokibicować zawodnikom, świetnie się przy tym bawiąc. Przygotowano wiele atrakcji, nawet występ kabaretu. Myślę, że Plaża Open w Legionowie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Po zakończeniu oficjalnego otwarcia zawodnicy i zawodniczki powrócili do rozgrywek eliminacyjnych. A już jutro o 9:00 rano rozpoczynamy turniej główny kobiet i mężczyzn.

fot. Dominik Buze/fotoMiD