Piła: dzień drugi

Drugi dzień rywalizacji na pilskich Płotkach przyniósł nam prócz upalnej pogody, wiele emocji i ciekawych rozstrzygnięć.

Poznaliśmy już pary kobiet, które powalczą jutro o awans do wielkiego finału. Pierwszy półfinał kobiet rozpocznie się o godzinie 11:15 i będzie transmitowany w TVP Sport! A zagrają w nim Martyna Wardak i Joanna Wiatr przeciwko Magdalenie Szczytowicz i Oli Baron. Obie drużyny dopiero po tie-breaku zwyciężyły w starciach ćwierćfinałowych i awansowały do półfinałów. W drugim starciu ½ finału zobaczymy Agnieszkę Wołoszyn i Karolinę Suwińską, które zmierzą się z Jagodą Gruszczyńską i Karoliną Baran o tej samej godzinie.

Mężczyźni dopiero dzisiaj rozpoczęli rywalizację w turnieju głównym, jednak również udało nam się poznać najlepszą czwórkę zmagań w Pile. Po bezbłędnej grze, awans w półfinale zapewniła sobie para Jędrzej Brożyniak/Bartłomiej Dzikowicz, którzy powalczą ze zwycięzcą meczu Lech/Sobczak – Lewicki/Kiernoz. W drugim meczu, o finał zagra para Dominik Witczak i Damian Wojtasik z wygranymi spotkania Parcej/Radojewski – Kwasowski/Ogórek.

Ponadto, jutro o godzinie 10:00 ruszają zapisy do turnieju amatorskiego, który rozgrywany będzie na boisku nr 3. Finał zaplanowany został na godzinę 17:30 na boisku centralnym. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Program, niedziela 3.08.2014 r.

10:00 – Ćwierćfinały mężczyzn

10:00 – Zapisy na Turniej Amatorski i początek rozgrywek

11:15 – Półfinały kobiet (bosko centralne – relacja “na żywo” TVP Sport)

12:15 – 1. półfinał mężczyzn (relacja “na żywo” TVP Sport)

13:15 – 2. półfinał mężczyzn

14:30 – Mecz o 3. miejsce kobiet

16:30 – Mecz o 3. miejsce mężczyzn

17:30 – Finał Turnieju Amatorskiego

19:15 – Finał Kobiet

20:30 – Finał Mężczyzn

 

fot. Karol Matuszewski