Patroni medialni turnieju w Zamościu

Pierwszy turniej rozgrywany na Rynku Wielkim w Zamościu cieszy się dużym zainteresowaniem, również wśród mediów lokalnych.

Patronat medialny nad Plażą Open objął tygodnik Nowy Kurier Zamojski. Relacje z turnieju znaleźć można również na łamach Kroniki Tygodnia. Informacji o nas nie zabraknie również na stronie Lubsport, która dostarcza mieszkańcom województwa informacji na temat sportowych zmagań w regionie.

Współpracę z nami podjęła również Gazeta Miasta oraz Gazeta Zamojska. Rozgłośnia radiowa w gronie naszych patronów medialnych to po raz kolejny Radio Eska. Zapraszamy również do szukania wiadomości z siatkarskich zmagań na portalu Zamość Online.

Patronat ogólnopolski nad całym cyklem objął Przegląd Sportowy, RzeczpospolitaOnet a także TVP Sport, na antenach którego tradycyjnie transmitowane będą niedzielne pojedynki finałowe.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny, a tych którzy nie mogą się pojawić i na żywo kibicować śledźcie naszych patronów medialnych, którzy dostarczą pełnych informacji na nasz temat.