Ostatnie warsztaty w Olsztynie

Grand Slam w Olsztynie to okazja do zobaczenia na żywo najlepszych siatkarzy i siatkarek plażowych świata. Dla najmłodszych będzie to również szansa do wzięciu udziału w kolejnych w zajęciach z Grzegorzem Fijałkiem.

Już po raz czwarty, młodzież z Olsztyna i okolic będzie miała możliwość trenowania pod okiem jednego z najlepszych plażowych siatkarzy w naszym kraju. Zajęcia odbędą się w ramach projektu „Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem”, czyli Grzegorz Fijałek Camp, który odbył się w tym sezonie już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca), Gdańsku (8-9 sierpnia) oraz Andrychowie (13 sierpnia).

Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy dwiczeo i rozwinie swoje możliwości ruchowe. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 16 lat. Dla uczestników zajęd przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.

Warsztaty z Grzegorzem Fijałkiem dla młodzieży z Olsztyna i okolic odbędą się w Centrum Rekreacyjno Sportowym „Ukiel” 25 sierpnia o godzinie 15:00. Jako pierwsze na boisko wspólnie z reprezentantem Polski wybiegną dzieci w wieku 8-12 lat, kolejne spotkanie przewidziane jest dla dzieci trochę starszych – w wieku 12-16 lat. O godzinie 18:00 wszystkich uczestników czeka konkurs – zagrywka do celu.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysład zgłoszenie pod adres: gfijalekcamp@plazaopen.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 507253818. Zapisy będą również prowadzone na miejscu w dniu zajęć.