Marcin Strządała: Czas zacząć kolejne wyzwania

Właśnie oficjalnie rozpoczyna się pierwszy turniej Plaża Open 2018. Oddajmy głos Marcinowi Strządale, dyrektorowi cyklu, który już od kilku miesięcy robi wszystko, by impreza nie tylko nie straciła wysokiej rangi, ale była jeszcze lepsza. 

Szanowni Kibice!

To już dziewiąta edycja Plaży Open. Najpierw nasz projekt był cyklem turniejów dla amatorów, a z każdą edycją na listach startowych pojawiały się coraz głośniejsze nazwiska. To tylko motywowało nas do dalszej pracy i w 2013 spełniło się jedno z naszych marzeń. Turnieje Plaży Open stały się eliminacjami mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Polski Związek Piłki Siatkowej nam zaufał, a my go nie zawiedliśmy. W ubiegłym roku wszystkie nasze turnieje miały już status trzygwiazdkowy, czyli najwyższy z możliwych. Staliśmy się rozpoznawalnym cyklem i marką, poza Pucharem Świata, który w tym roku wrócił do Warszawy. Nasze turnieje to decydujące przystanki dla siatkarek i siatkarzy w walce o awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski.

Ale to nie tylko firma BDB Event buduje Plażę Open we współpracy ze Stowarzyszeniem Anima Pro Activ. Cykl tworzą z nami nasi Sponsorzy, Partnerzy i Partnerzy Medialni. Niektórzy są z nami od lat, inni dopiero rozpoczęli współpracę. Finały turniejów można obejrzeć na żywo w otwartych kanałach TVP3 i TVP Sport. Gramy w centrach miast (Zamość, Łódź), ale także w przepięknie położonych ośrodkach siatkówki plażowej (Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Białystok). O Plaży Open, podczas której grają najlepsze zawodniczki i zawodnicy w Polsce, również nasi krajowi reprezentanci, mówi się w całym kraju.

Czas zacząć kolejne wyzwania, które przyniesie nam edycja w 2018 roku. Tak naprawdę my już dawno je podjęliśmy, bo organizacja takiego cyklu turniejów to w zasadzie cały rok pracy. Jak zawsze, nudzić się na Plaży Open nie będziecie, bo oprócz widowiskowych meczów, będzie sporo atrakcji. Zapraszamy!

Marcin Strządała

dyrektor cyklu Plaża Open