Konferencja Prasowa w Łodzi

Dzisiaj o 9:45 odbyła się konferencja prasowa z udziałem: Dyrektora wydziału Sportu UM w Łodzi Marka Kondraciuka, Dyrektora generalnego Marcina Strządały, zawodniczki Agnieszki Wołoszyn, Przewodniczącego Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS Rafała Pośpiecha orz Dyrektora sportowego Piotra Ilewicza.

Podczas konferencji uczestnicy rozmawiali m.in. o organizacji siódmej edycji Plaży Open w Łodzi.

Plaża od 2013 roku gości w Łodzi, w tym czasie impreza bardzo wrosła w łódzki klimat. Klimat letniego sportu w Łodzi. Tutaj też cała ekipa Dyrektora Marcina Strządały też już jest przyzwyczajona, że w takiej pięknej scenerii odbywa się taki turniej. Wyjątkowy charakter nadaje to jeszcze, że wkomponowaliśmy to w Mistrzostwa Europy siatkarek, które 23-ego sierpnia rozpoczną się w naszym mieście i potrwają do 5 września będziemy emocjonować się występami. Mam nadzieję, że z polkami w roli głównej. Plaża Open to impreza, która nie tylko umacnia swoją markę w Łodzi. Ale także umacnia Łódź w sportowym świecie – powiedział Marek Kondraciuk, Dyrektor Wydziału Sportu UMŁ

 

Wypowiedź dyrektora uzupełnił przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS Rafał Pośpiech: Doświadczenie Marcina Strządały i całej ekipy Plaży Open  pokazuje, że i tak piękne miejsce w Łodzi można zrobić i tak jeszcze piękniejszym. Więc gratuluję Marcinowi, gratuluję miastu, że dalej współpracuje i kultywuje tradycje Plaży Open. Dlatego, że tutaj przyjeżdża się z dużą radością, bo poziom sportowy i poziom organizacyjny jest wysoki. Życzę Marcinowi kolejnych 10 lat na tak dobrym poziomie, a wszystkim zawodnikom polskiej siatkówki plażowej życzę aby mogli na takich turniejach się spotykać.