#IdeNaPlaze, czyli oficjalny hashtag Plaży Open 2018!

Wreszcie! Wybraliśmy oficjalny hashtag tegorocznej edycji Plaży Open. Od dziś w mediach społecznościowych możecie oznaczać swoje zdjęcia pod #IdeNaPlaze.Kilka dni temu na naszym Facebooku poprosiliśmy kibiców o to, by pomogli nam wymyślić nowy hashtag. Mieliśmy kilka swoich pomysłów, ale siatkarscy fani nieraz pokazali, że są bardzo kreatywni. I to się tylko potwierdziło. Dostaliśmy od Was kilkadziesiąt propozycji. I choć początkowo mieliśmy przeprowadzić głosowanie, to propozycja #IdeNaPlaze urzekła nas na tyle, że postanowiliśmy wybrać właśnie taki hashtag.

Osoba, która zaproponowała właśnie taki pomysł, otrzyma od nas specjalną plażową koszulkę. Jak widać, warto brać udział w naszych konkursach!

Od dziś zachęcamy więc do oznaczania swoich postów i zdjęć na Facebooku, Twitterze i Instagramie właśnie hashtagiem #IdeNaPlaze. A podczas turniejów przygotujemy specjalną fotoramkę, w której będziecie mogli sobie robić pamiątkowe zdjęcia (i oczywiście oznaczyć go naszym hasłem). Turniej coraz bliżej, więc… kto #IdeNaPlaze?