Historyczne wydarzenie! W Gdańsku startuje E-Plaża Open!

Plaża Open to cyklu eliminacyjnych turniejów do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W tym roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej, obok zawodów w siatkówkę plażową, swoich sił będą mogli spróbować miłośnicy gry w wirtualnej rzeczywistości.

Turnieje „E-Plaża Open” zostaną zorganizowane w każdym z pięciu miast tegorocznego projektu Plaża Open: Gdańsku na PGE Stadionie Letnim, w Zamościu, w łódzkiej Manufakturze, na kąpielisku Ruda w Rybniku oraz w Białymstoku.

Poniżej kilka bardzo ważnych informacji:

– W każdym z turniejów udział weźmie 16 zawodników

– Narzędziem do gry będą tzw. „gogle VR”

Część z Was może się teraz zastanawiać co to tak naprawdę są gogle VR? Są to okulary bądź gogle o specjalnej konstrukcji, które współpracują z konkretnymi oprogramowaniem oraz sprzętem, po założeniu na oczy pozwalają każdemu z nas przenieść się do wirtualnego świata. Działanie gogli VR polega na przedstawianiu świata wirtualnego osobno dla jednego i drugiego oka, tworząc obraz trójwymiarowej głębi.

– Aby wziąć udział w zawodach E-Plaża Open wystarczą jedynie dobre chęci, oraz niezła kondycja fizyczna. Przydadzą się również wytrenowane palce…

– Przeciwnikiem w turnieju zawsze będzie realny/rzeczywisty przeciwnik

– W razie wyrównanej rywalizacji o losach pojedynku rozstrzygnie quiz wiedzy siatkarskiej.

– Pytania będą dotyczyły zarówno siatkówki w halowym, jak i plażowym wydaniu.

Nagroda dla najlepszych jest doprawdy imponującą! Zwycięzcą każdego z 5 turniejów E-Plaża Open otrzyma laptop! W sumie więc marka FajnyKomputer.pl/Cebit Group przygotowała dla najlepszych 5 laptopów! Robi wrażenie prawda? Już teraz serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi, że razem będziemy tworzyć coś czego nikt w Polsce jeszcze nie widział. Razem tworzymy historię!

 

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/tatarekcebitgroupteam/