E-Plaża Open wystartowała, pierwszy laptop znalazł właściciela!

Równo z turniejem eliminacyjnym do mistrzostw kraju w siatkówce plażowej, odbył się pierwszy z 5 turniejów E-Plaży Open. Sobota była dla kibiców dniem zapoznawczym, w którym każdy (nierzadko po raz pierwszy w życiu) mógł zetknąć się z grą za pomocą gogli „VR”, oprócz tego zainteresowani mogli także przetestować najnowszą odsłonę, najpopularniejszego symulatora gry w piłkę nożną – FIFĘ 17. Ekipa CebitGroup przygotowała szeroką prezentację laptopów oraz notebooków, które po preferencyjnych cenach dostępne są w sprzedaży, między innymi za pośrednictwem internetowego sklepu www.fajnykomputer.pl.

 

KPS_5921 (Custom)

Ponadto goście stanowiska CebitGroup mogli dowiedzieć się ciekawostek na temat funkcjonowania otaczających nas zewsząd sprzętów elektronicznych oraz dowiedzieć się, w jaki sposób je użytkować, by służyły nam jak najdłużej.W niedzielę namiot CebitGroup był obok toczących się spotkań turnieju Plaża Open, największą atrakcją dnia. Ponad 100 osób rywalizowała przez cały dzień, nie tylko o tytuł najlepszego z najlepszych i tytuł zwycięzcy pierwszego, historycznego turnieju E-Plaży Open, ale także cenny laptop ufundowany przez CebitGroup.

 

KPS_5922 (Custom)

 

Zacięta rywalizacja wyłoniła czwórkę najlepszych zawodników, miejsca 4,3 oraz 2 otrzymały zestaw gadżetów, w skład którego wchodziły m.in.: myszka oraz zestaw gadżetów CebitGroup, z kolei zwyciężczyni – Paulina z Gdańska otrzymała od naszego partnera główną nagrodę w postaci laptopa. Już w najbliższą sobotę po raz kolejny będzie można odwiedzić biały namiot CebitGroup i walczyć o kolejnego laptopa, zapraszamy na Rynek Wielki w Zamościu, w sobotę i niedzielę od 10 rano.

 

KPS_5924 (Custom)